Rozwiązania

Proste rozwiązania, które budują wyniki Twojego gospodarstwa

Od samego początku naszym celem było tworzenie rozwiązań, które przyniosą efektywne wyniki. Rozwiązanie Puk-Ka jest proste, a zarazem wyjątkowe w swej prostocie. W naszym działaniu kierujemy się wiedzą opartą na hodowli bydła w Izraelu oraz Włoszech, gdzie gospodarstwa osiągają niesamowite wyniki produkcyjne przy bardzo trudnych warunkach hodowli.

Oferujemy indywidualne doradztwo żywieniowe, dzięki któremu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie rozwiązania poprawiające wyniki produkcyjne oraz minimalizujące występowanie problemów w gospodarstwie. 

Nasze rozwiązanie oparte jest o produkty do stosowania w dawkach pokarmowych. Bardzo ważne jest uzupełnienie dawki w szybką energię; strawne białko, bogate w wiele istotnych aminokwasów; dobrze wchłanialne witaminy i mikroelementy oraz inne produkty poprawiające produkcję.

Oferujemy produkty i rozwiązania stworzone przez specjalistów we współpracy z hodowcami.

Jesteśmy przekonani, że tylko hodowcy są w stanie dostrzec problemy występujące na ich gospodarstwach, to właśnie jest podstawą dotarcia do przyczyny, a dodając do tego nasze doświadczenie zdobyte na wielu gospodarstwach i konsultacjach ze specjalistami, jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie waszych problemów.

Tylko takie zaangażowanie z obu stron może przynieść pozytywne rezultaty w hodowli bydła mlecznego.

Indywidualne żywienie

Poznaj izraelski model żywienia bydła.

Zarządzanie gospodarstwem

Zarządzanie gospodarstwem to najważniejszy element hodowli.