O nas

Pisać o sobie jest najtrudniej, gdy tworzy się firmę, która spełnia nasze marzenia

Jakie było nasze marzenie? Stworzyć w Polsce zespół zajmujący się żywieniem bydła mlecznego, opartego o Izraelski System żywieniowy. Od kiedy dowiedzieliśmy się jak działają farmy mleczne w Izraelu i jakie wyniki osiągają, marzyliśmy o stworzeniu takiego systemu w Polsce.

W 2015 roku po wielu latach planów, marzeń i ciężkiej pracy nareszcie to zrobiliśmy. Zaczęliśmy współpracę z Ranem Malamudem, izraelskim żywieniowcem z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym nie tylko w Izraelu, ale również w wielu innych krajach. Od Rana zdobyliśmy ogrom wiedzy, którą wykorzystujemy w codziennej pracy z hodowcami bydła mlecznego.

W 2017 roku rozpoczęliśmy współpracę z włoską firmą Nutri Service, dzięki czemu zostaliśmy dystrybutorem kostek dla krów zasuszonych dCube oraz innych produktów marki Nutri Service. W Nutri Service współpracujemy z wyjątkowym specjalistą od żywienia bydła dott. Renato L. Panzeri.

W 2018 roku do naszego zespołu dołączył Avishai Antman, wieloletni hodowca oraz menedżer jednej z najlepszych farm w Izraelu. Avishai uczula nas na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę w naszej pracy oraz uczy jak diagnozować problemy, z którymi na co dzień spotykamy się w gospodarstwach naszych klientów. Podsuwa nam wiele wskazówek, które ułatwiają te problemy rozwiązywać. Dzięki tej współpracy Puk-ka zyskała ogromne doświadczenie hodowlane.

W 2020 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem na rynek Polski produktów BioZyme®. BioZyme® Incorporated specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji precyzyjnych produktów biotycznych, które zapewniają hodowcom znaczne korzyści dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne. Obecnie stworzone biotyki są prebiotykami z kontrolowanej fermentacji Aspergillus oryzae (A.O.) przy użyciu zastrzeżonego, wieloetapowego procesu. Proces zgodny z FAMI-QS, systemem jakości i bezpieczeństwa dla specjalnych składników pasz, jest udoskonalany od ponad 50 lat, co uniemożliwia jego powielanie. .

To dla nas ważne

Puk-ka skąd ta nazwa?

Z języka angielskiego Pukka to doskonały. Marzyliśmy o stworzeniu firmy wyjątkowej, o wprowadzeniu doskonałych rozwiązań, wychodzących naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego też chcieliśmy, aby nazwa naszej firmy przypominała nam w codziennej pracy jakimi kierujemy się wartościami i niepozwalana zapomnieć o tym, co w naszej firmie najważniejsze – wyjątkowe, indywidualne podejście do klienta oraz najlepsze wyniki na ich gospodarstwach, które jesteśmy w stanie wspólnie osiągnąć.

Motto „rozwiązania lepsze niż dobre” to nasz „produkt” nr 1. Wiemy, że korzyści ze współpracy możemy osiągnąć tylko dzięki najlepszym, indywidualnie dobranym rozwiązaniom żywieniowym, których szukamy wspólnie z hodowcami.

Wizja

Tworzymy firmę, która zajmuje się żywieniem bydła, weterynarią, genetyką oraz innowacyjnym zarządzaniem gospodarstw z wykorzystaniem wiedzy najlepszych specjalistów na świecie.

Każdego dnia naszym celem jest osiąganie wysokich wyników produkcyjnych krów mlecznych w Polskich gospodarstwach. Chęć osiągania wysokich wyników determinuje nas do tworzenia nowych rozwiązań oraz wprowadzania ich na gospodarstwach.

Dzięki temu tworzymy produkty oparte na cukrach, tłuszczach, różnorodnych białkach bogatych w wiele istotnych aminokwasów; dobrze wchłanialnych chronionych witaminach i mikroelementach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby mocno wydajnych krów, poprawić ich stan zdrowotny oraz polepszać rentowność gospodarstwa.

Takie podejście do nowoczesnych rozwiązań, które zostały sprawdzone na najbardziej wydajnych gospodarstwach w Izraelu i Włoszech tylko utwierdza nas w przekonaniu, że nasze cele to przyszłość nowoczesnego żywienia bydła mlecznego.

Zespół

Mamy najlepszych specjalistów na świecie

Łukasz Perlik
Dawid Sobolewski
dott. Renato L. Panzeri
Avishai Antman
5 lat na rynku Polskim
29 l średnia produkcja mleka
100 % naszego zaangażowania

Zrób pierwszy krok

Umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem

Nigdy nie dowiesz się jakie wyniki możesz z nami osiągnąć nie próbując. Nasi klienci to nasi przyjaciele, dzięki którym się rozwijamy. Wspólnie staramy się osiągnąć coraz lepsze wyniki. Dla nas bardzo młodej firmy to bardzo istotne, ponieważ to solidny fundament naszej firmy. Zadowoleni, lojalni klienci, lecz bez współpracy nie bylibyśmy w stanie tego osiągnąć.

Wschodnia Polska

Dawid Sobolewski
dawid.sobolewski@puk-ka.pl
+48 505 930 868

Zachodnia Polska

Łukasz Perlik
lukasz.perlik@puk-ka.pl
+48 798 815 812

Puk-ka Sp. z o.o. All rights reserved © 2024